• Dla aktywnych

Dla aktywnych

Prowadzisz aktywny styl życia? Jesteś sportowcem amatorem? Planujesz udział w zawodach? Zapraszamy na Mazury, u nas znajdziesz gwarancję fantastycznych terenów do uprawiania turystyki aktywnej. Czyste jezioro, trasy rowerowe, spacerowe i biegowe, stwarzają nieograniczone możliwości aktywnego kontaktu z naturą, natomiast zimą łagodne leśne pagórki ucieszą narciarzy biegowych.

Zapraszamy do nas!

Rowery

Zorganizuj w WIDOKOWIE bazę rowerową, zwiedzaj najpiękniejsze i jeszcze dziewicze zakątki Mazur, a jeśli szukasz adrenaliny to koniecznie weż udział w cyklu wyścigów "Mazury MTB", które mają na celu nie tylko popularyzację kolarstwa górskiego jako wspaniałego sportu wyczynowego, ale także propagowania doskonałej formy aktywnego spędzenia wolnego czasu. Organizatorzy przygotowując cykl wyścigów, starannie przeczesują okolicę, aby zachwycić zawodników mazurskimi widokami, często zapierającymi dech w piersiach. Jedną z tras, była trasa przebiegająca przez leśne drogi lasu Pasterzewskiego, w odległości zaledwie 500 m od naszych domków.

Do dyspozycji gości mamy kilka rowerów MTB.

DESKI SUP

SUP (Stand Up Paddleboard), czyli pływanie na desce z wiosłem, to najszybciej rozwijający się sport na świecie. Dzięki wykorzystaniu wiosła podczas pływania, nadaje się zarówno na morze, jezioro, jak i rzekę. Deski SUP zyskały popularność nie tylko wśród zagorzałych fanów sportów wodnych, ale przede wszystkim ludzi do tej pory z nimi niezwiązanych. Pływanie na SUPach stało się świetnym sposobem na aktywny wypoczynek - zarówno dla młodych jak i starszych - w niektórych krajach stając się najczęściej wybieraną aktywnością, uprawianą przez rodziny.

Do dyspozycji gości posiadamy deski o różnym stopniu zaawansowania: dla początkujących, zaawansowanych, dorosłych i dzieci.