• HISZPANIA DLA CIEBIE

 

HISZPANIA DLA CIEBIE

– to nie przypadek, to projekt, który zrodził się już dawno, a teraz nadszedł czas na jego realizację… Hiszpania od zawsze była bliska naszym sercom. Od 20 lat dość często przyjeżdżaliśmy tutaj z racji naszej pracy zawodowej. Z tyłu głowy była myśl, aby przeprowadzić się do Hiszpanii „na stare lata”, ale wiele czynników spowodowało, że postanowiliśmy dłużej nie czekać. Pomyśleliśmy, że poszerzenie oferty dla naszych Gości i zaproponowanie dwóch różnych miejsc wypoczynku, to dobry pomysł.

 

Hiszpania to niezwykły kraj,

który urzekł nas kulturą, ludźmi, ich serdecznością, smakami, zapachem i naturą. Tutaj słońce świeci prawie przez cały rok, a bliskość morza, słonych lagun i rezerwatów przyrody sprawiła, że region ALICANTE na wybrzeżu COSTA BLANCA został uznany przez Organizację Zdrowia (WHO) jako najzdrowszy, sprzyjający ludziom mikroklimat.

 

Naszym Gościom

proponujemy nie tylko wakacyjne, nadmorskie apartamenty, ale też pełną opiekę i wsparcie, zaczynając od pomocy w zakupieniu biletów lotniczych, po transfer z lotniska, wypożyczenie naszych samochodów, czy przekazanie informacji na temat pobliskich atrakcji, namiarów na dobre restauracje, lokalne targi czy imprezy. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę

www.hiszpaniadlaciebie.pl