• Atrakcje

Prywatny pomost i plaża

Amatorów wędkowania i pływania zapraszamy na nasz prywatny pomost znajdujący się na jeziorze Pasterzewskim. Teren chroniony i strefa ciszy nad tym jeziorem ,piękne widoki oraz całkowity brak cywilizacji , zachęcają Gości do chwili wypoczynku. W jeziorze występują takie ryby jak: okoń, szczupak, leszcz, ukleja, karp oraz płoć.

Udostępniamy również sprzęt wędkarski.

 

Deski SUP

Do Państwa dyspozycji oddajemy deski SUP o różnym stopniu zaawansowania: dla początkujących, zaawansowanych, dorosłych i dzieci. Te niezawodne i bezpieczne deski firmy BASS powstają według najnowszych technologii , poza większą wytrzymałością na uszkodzenia i twardością, gwarantują niesamowite wrażenia podczas pływania. Pływanie na SUPach jest świetnym sposobem na aktywny wypoczynek.

 

Rowerek wodny i kajaki

Dla amatorów aktywnego wypoczynku na wodzie oferujemy możliwość skorzystania z rowerka wodnego i kajaków. Czteroosobowy, stabilny rowerek wodny i dwa dwuosobowe kajaki to wspaniała atrakcja dla całej rodziny. 

Sauna Fińska

Sauna to osobny budynek stanowiący integralną część kompleksu WIDOKOWO®. Jest to idealna forma wypoczynku na Mazurach.

Po zażyciu kąpieli cieplnych można odpocząć w części wypoczynkowej z której rozciąga się malowniczy widok na jezioro lub przejść na taras i odprężyć się na świeżym powietrzu.

Dla fanów sauny - pozycja obowiązkowa.

Grill i wędzarnia

Na terenie obiektu znajduje się altana biesiadna z murowanym grillem i wędzarnią. To miejsce zostało stworzone z myślą o mazurskich wieczorach spędzonych przy winie, piwie i grillowanych przysmakach. Wędkarze mogą skorzystać z wędzarni i uwędzić świeżo złowione rybki.

Na specjalne zamówienie, w miarę możliwości wędzimy świeże ryby z pobliskich gospodarstw rybackich (jesiotr, pstrąg).

Dla małych gości

Funkcjonalnie i ciekawie zaaranżowana strefa dla dzieci w ogrodzie to gwarancja dobrej zabawy i poczucia bezpieczeństwa zarówno dla maluchów, jaki i rodziców. Dzieci mają w sobie mnóstwo energii i lubią różne rodzaje aktywności, dlatego nasz „szalony”plac zabaw ,odpowiednio stworzony według nowoczesnych i indywidualnych projektów niemieckiej firmy Wickey, łączy w sobie kilka różnych elementów, takich jak zjeżdżalnia, huśtawki, wieża wspinaczkowa, drewniane domki z tajemnymi przejściami, ściankę wspinaczkową.

Zapraszamy naszych małych Gości na plac zabaw, który zapewni wspaniałą i pełną fantazji zabawę.

 

Loty balonem

FIRST CLASS BALLOONING – światowej klasy firma, która od 30lat istnieje na rynku oferującym pasażerskie loty balonami. Ich sprzęt spełnia wszelkie atesty i surowe normy, a bezpieczeństwo lotów jest dla nich priorytetem.

LOTY WIDOKOWE:

 • przyjazd ekipy balonowej na umówione miejsce startu około godziny przed planowanym wylotem
 • odprawa/szkolenie dla gości przed lotem (szkolenie biorących udział w locie dotyczące zasad zachowania bezpieczeństwa w czasie lotu i lądowania)
 • przygotowanie balonu na ogrzane powietrze do startu
 • loty wolne( opcja 30 minutowa lub 60 minutowa)
 • lądowanie balonu w terenie przygodnym /balon nigdy nie wraca na miejsce startu/
 • wspólne pakowanie sprzętu
 • rozdanie pamiątkowych certyfikatów
 • celebrowanie lądowania lampką szampana
 • odwiezienie gości naszym transportem z miejsca lądowania do miejsca rozpoczęcia usług.

CENY:

Lot ekskluzywny tylko 1 bądź 2 osoby w balonie z pilotem

 • cena za godzinny lot 2000zł brutto

Loty w grupie od 4 do 10 osób:

 • lot 30 minutowy -cena za osobę 450 zł brutto
 • lot 60 minutowy -cena za osobę 600 zł brutto

Lot w grupie powyżej 10 osób :

 • czas lotu 30-40 minut cena za osobę 380zł brutto

W cenie zawarte są wszystkie czynności opisane powyżej w punktach 1-9. Cała usługa trwa około 3-4 godzin.

Mazury cud natury

Mazury to najpiękniejszy region w Polsce, to kraina nieskażonej przyrody. Obok naszych domków rozpościera się ogromny kompleks leśny, w którym napotkanie zająca, sarny, jelenia, lisa, łosia bądź też dzika jest rzeczą naturalną. Kołujący nisko nad ziemią myszołów, jastrząb lub orzeł bielik nikogo tutaj nie dziwi, a budzący z rana klangor żurawi wywołuje uśmiech na naszej twarzy. Przy odrobinie szczęścia, w odległości kilku metrów od naszych domków można spotkać łosie spacerujące po okolicznych polach . Nasze czyste lasy obfitują w owoce leśne i grzyby tkj. borowiki, kurki, podgrzybki, gąski, maślaki, opieńki. Zapraszamy na grzybobranie, które jest wspaniałą formą wypoczynku.

Rowery MTB

Do Państwa dyspozycji oddajemy rowery MTB, które pozwolą na staranne przeczesanie okolicy, aby móc jeszcze bardziej zachwycać się mazurskimi widokami, często zapierającymi dech w piersiach. Widokowo® to idealna baza rowerowa, stąd nie tylko zwiedzisz dziewicze zakątki Warmii i Mazur, ale również całą masę przepięknych zabytków.