• SPA

MASAŻ, SAUNA I MAZURSKIE POWIETRZE – POŁĄCZENIE IDEALNE

Przepiękne otoczenie, pachnące sosnowe lasy i czyste wody jezior sprzyjają odnowie ciała i ducha.

Dla naszych Gości zmęczonych stresem i pośpiechem proponujemy masaże relaksacyjno – lecznicze, które mają zbawienny wpływ na nasze samopoczucie. Dobry masaż koi ciało i zmysły, niweluje bóle głowy i pleców, działa relaksująco, rewitalizująco na naszą skórę, pomaga w zwalczaniu stresu oraz przywraca równowagę.

Zadbaliśmy o to, aby każdy kto podda się zabiegom, był otoczony opieką profesjonalnego oraz wykwalifikowanego masażysty z długoletnim stażem. Dopełnieniem chwili relaksu jest przepiękny widok, którym możemy rozkoszować się podczas masażu.

 

MASAŻE

MASAŻ KLASYCZNY – LECZNICZY

Określone ruchy i chwyty mają na celu likwidację skurczów i bólu mięśni, poprawę krążenia, przyspieszenie przemiany materii.

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Bazaltowe kamienie używane do masażu pozyskiwane są ze specjalnie selekcjonowanych obszarów dużej aktywności wulkanicznej, a zarazem czystych ekologicznie, np. Hawaje, Bali. Ich różna wielkość sprawia, że przystosowane są do masażu różnych części ciała – tułowia, dłoni, stóp czy twarzy. Energia kamieni rozgrzewa naczynia, dotlenia ciało, przyspiesza dostarczanie substancji odżywczych i wydalanie produktów przemiany materii. Masaż ułatwia oddychanie skóry, przyspiesza obieg krwi i limfy, odżywia skórę, poprawia jej jędrność i elastyczność oraz likwiduje cellulit.

 

 

MASAŻE

MASAŻ RELAKSACYJNY

Celem tego zabiegu jest zmniejszenie, a potem całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, a tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia. Podczas relaksu organizm ma większe zdolności regeneracyjne i uzdrawiające.

MASAŻ SPORTOWY

To intensywny masaż zmniejszający zmęczenie organizmu wynikłe na skutek aktywności fizycznej. Polecany osobom uprawiającym sport w celu rozluźnienia mięśni i ożywienia ich ukrwienia, a także likwidacji kontuzji.

MASAŻ ANTYCELLULITOWY

Optymalnym zabiegiem antycellulitowym jest masaż stymulujący krążenie w drobnych naczyniach krwionośnych i limfatycznych. Ten manualny zabieg przeprowadza się przy użyciu specjalistycznych technik masażu oraz wykonuje na bazie olejków zawierających składniki aktywne, a stosuje zarówno w celach profilaktycznych jak i leczniczych. W efekcie skóra jest gładsza, bardziej jędrna i sprężysta promieniująca świeżością i witalnością.

 

 

SAUNA FIŃSKA

Para wytwarzana poprzez oblewanie gorących kamieni wodą, korzystnie jonizuje powietrze, co zgodnie z fińską tradycją ludową zapobiega zmęczeniu, nerwowości i niepokojowi. Sauna ma właściwości relaksujące i oczyszczające, poprawia krążenie, usuwa bóle mięśni i stawów, hartuje organizm, zapobiega przeziębieniom. Jest to idealna metoda na detoksykację organizmu , która jednocześnie umożliwia odpoczynek psychiczny i fizyczny. Stosując się do zaleceń dotyczących korzystania z sauny, przyniesiesz swojemu organizmowi wiele korzyści. Nawet jednorazowa wizyta pozwoli zregenerować siły.

Wizyta w saunie:
250 zł/2 godziny - 4 osoby